Oficjalny serwis internetowy Miasta Dynów
     Czwartek, 1 Październik 2020r. imieniny: Heloizy, Igora, Remigiusza
Strona główna Kontakt Mapa Strony

Aktualności

ZBIÓRKA ODPADÓW PROBLEMOWYCH - OBWIESZCZENIE (2014-09-23)

OBWIESZCZENIE BURMISTRZA MIASTA DYNOWA

Burmistrz Miasta Dynów informuje, że Gospodarka Komunalna w Błażowej przeprowadzi bezpłatnie na terenie miasta Dynowa zbiórkę odpadów problemowych tj.:


1 października 2014 r. (środa) zbierane będą
opony   oraz   zużyty   sprzęt elektryczny i elektroniczny AGP i RTV tj.:


Odpady należy wystawić najpóźniej do godziny 8:00 w dniu ich zbierania przed swoją posesją. Właścicieli posesji położonych z dala od dróg gminnych prosimy o informację telefoniczną o wystawieniu odpadów lub ewentualnym przetransportowaniu ich na pobocza główniejszych dróg publicznych. Odpady należy wystawiać w sposób zapewniający swobodną i bezpieczną komunikację pieszym oraz niepowodujący zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. 


W przypadku budynków wielorodzinnych w/w odpady należy wystawić przy altankach śmieciowych oraz miejscach gromadzenia odpadów komunalnych.


Dodatkowych informacji na temat zbiórki udzielają pracownicy Urzędu Miejskiego w Dynowie, ul. Rynek 2; pokój nr 4 (parter)-tel. 0 16 6521 093 wew. 49 i 51.


Przypominamy również, że przy zakupie nowego sprzętu elektrycznego i elektronicznego sprzedawca (detaliczny lub hurtowy) ma obowiązek przyjąć bezpłatnie zużyty sprzęt w ilości nie większej niż sprzedany nowy sprzęt tego samego rodzaju, natomiast, jeżeli naprawa sprzętu okaże się nieopłacalna - sprzęt można nieodpłatnie zostawić w punkcie serwisowym.


Serdecznie zapraszamy do udziału w zbiórce.

BURMISTRZ MIASTA DYNÓW