Oficjalny serwis internetowy Miasta Dynów
     Sobota, 19 Wrzesień 2020r. imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda
Strona główna Kontakt Mapa Strony

Aktualności

JUBILEUSZ 70-LECIA MAŁŻEŃSTWA (2014-05-21)

"Nie wystarczy pokochać 
trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce
i przenieść ją przez całe życie."
A. Bekante


29 kwietnia 2014r. Państwo Stanisława i Jan Rybakowie z Dynowa obchodzili 70-rocznicę zawarcia Związku Małżeńskiego. Ta wspaniała rocznica to symbol miłości rodzinnej, dowód wzajemnego zrozumienia i istoty związku małżeńskiego. To niewątpliwie przykład dla młodych pokoleń wstępujących na wspólną drogę życia.

Z tej okazji Burmistrz Miasta Dynowa Zygmunt Frańczak odwiedził Szanownych Jubilatów, składając im najserdeczniejsze życzenia i gratulacje, wyrażając tym samym uznanie za długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Burmistrz Miasta wręczył Jubilatom List Gratulacyjny, kwiaty i upominki. Małżonkowie, mimo upływu lat ciągle uśmiechnięci, pełni optymizmu z iskierką w oku wspominali dzień swoich zaślubin tj. 29 kwietnia 1944 roku.

Uroczystość odbyła się w gronie rodzinnym. Na uroczystości obecni byli: syn Jubilatów wraz z małżonką Państwo Janusz i Alina Rybakowie, Pani Jolanta Mosur, która pomaga Jubilatom w zmaganiach z codziennością, Kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dynowie Henryka Papiernik, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Dynowie Anna Nowicka-Hardulak oraz Jan Prokop pracownik Urzędu Miasta, który zatrzymał w kadrze fragmenty z uroczystości. 

Na cześć Jubilatów, Burmistrz Miasta Dynowa Zygmunt Frańczak wzniósł toast życząc długich i szczęśliwych lat na dalszej wspólnej drodze życia.
 

Szanowni Jubilaci
Życzymy Wam kolejnych dni, miesięcy i lat
pełnych szczęścia i radości
ciągłego uśmiechu na twarzy
jak również tego aby cieszyć się życiem
w każdym jego momencie.

A.Nowicka-Hardulak
Kierownik USC w Dynowie