Oficjalny serwis internetowy Miasta Dynów
     Poniedziałek, 21 Wrzesień 2020r. imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca
Strona główna Kontakt Mapa Strony

Aktualności

XLVI Dni Pogórza Dynowskiego - zapraszamy do współpracy
(2012-06-12)

Miejski Ośrodek Kultury w dniach 14.07. - 15.07.2012 jak co roku organizuje już XLVI Dni Pogórza Dynowskiego. Cała impreza będzie miała miejsce na terenie Ośrodka Turystycznego „Błękitny San” przy ulicy Plażowej 9. W związku z powyższą imprezą występujemy do Państwa instytucji z propozycją współpracy.


14 i 15 lipca, czyli w sobotę i niedzielę, nasze zaproszenie kierujemy do towarzystw regionalnych, stowarzyszeń i fundacji lokalnych oraz instytucji zajmujących się szeroko rozumianą edukacją i kulturą z terenu Pogórza Dynowskiego. Pragniemy stworzyć indywidualne stanowiska (drewniane budki), na których będą mogły prezentować się instytucje i organizacje ze swoją ofertą. Mile widzimy także szeroko pojętych twórców ludowych, którzy będą mieli możliwość nie tylko zaprezentowania swoich dzieł ale i sprzedaży (szczególnie w niedzielę podczas programu: Tradycja i Folklor). Wystawianie prezentacji jest oczywiście bezpłatne. Stoiska będą również promowane ze sceny, dlatego prosimy o zamieszczenie precyzyjnych informacji w kartach zgłoszenia o swojej ofercie. Na scenie Dni Pogórza będą mogli pojawić się przedstawiciele Państwa instytucji/organizacji, którzy zaprezentują Waszą ofertę.


Karty zgłoszenia prosimy przesyłać do Miejskiego Ośrodka Kultury w Dynowie (adres w stopce) do dnia 4 lipca 2011 r.


Ponadto pragniemy przeprowadzić wśród publiczności zgromadzonej podczas tegorocznej imprezy szereg konkursów. Publiczność dynowska może konkurować również o nagrody ufundowane przez Wasze organizacje w konkursach Waszego pomysłu. W ten sposób jest okazja promować działalność społeczno-kulturalną Waszych organizacji/instytucji.

 

Zapraszam do omówienia szczegółów w Miejskim Ośrodku Kultury.
Kontakt telefoniczny: 724-999-888, mok@dynow.pl
Aneta Pepaś, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury