Oficjalny serwis internetowy Miasta Dynów
     Niedziela, 19 Wrzesień 2021r. imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda
Strona główna Kontakt Mapa Strony

Aktualności

OGŁOSZENIE - spis materiałów zawierających AZBEST (2011-05-13)

Burmistrz Miasta Dynowa planuje przygotowanie wniosku do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie o dofinansowanie kosztów związanych z usuwaniem i unieszkodliwieniem wyrobów zawierających azbest.

Z uzyskanych informacji wynika, że dofinansowanie obejmować będzie prace związane z demontażem, zbieraniem, transportem oraz unieszkodliwianiem lub zabezpieczeniem odpadów zawierających azbest.

 

Natomiast dofinansowanie nie obejmuje kosztów całkowitej wymiany dachu tj. kosztów nowego pokrycia dachu (w tym materiałów i robocizny).

 

W związku z powyższym na terenie miasta przeprowadzono spis materiałów zawierających azbest celem oszacowania ilości tychże materiałów.

 

Wszystkich mieszkańców zainteresowanych likwidacją odpadów zawierających azbest ( tj. pokryć dachowych lub eternitu złożonego na posesji) prosi się o przybycie do Urzędu Miejskiego (pokój nr 4 – parter) w terminie do dnia 31 maja br. celem uzyskania dodatkowych informacji oraz weryfikacji czy dana nieruchomość jest ujęta w spisie.

 

Burmistrz Miasta Dynowa
Zygmunt Frańczak