Oficjalny serwis internetowy Miasta Dynów
     Czwartek, 24 Wrzesień 2020r. imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
Strona główna Kontakt Mapa Strony

Aktualności

Ognisko Muzyczne MOK w Dynowie (2009-10-28)

Z przyjemnością zawiadamiamy, że w dniu 19 października 2009 w Miejskim Ośrodku Kultury w Dynowie na mocy zarządzenia Dyrektora MOK w Dynowie z dnia 28 sierpnia 2009 rozpoczęło działalność Ognisko Muzyczne.

Zajęcia rozpoczęły się zajęciami teoretycznymi  pt: „Jak to wszystko się zaczęło, czyli kiedy powstała muzyka i czy to prawda, że słuchały jej dinozaury” prowadzonymi przez Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury mgr Macieja Łukaszewicza. Uczestniczyło w niej 17 osób – młodych adeptów muzyki w wieku od 7 – 14 lat. Również i Mamy i Babcie i Ojcowie zaszczycili swoją obecnością pierwsze zajęcia.


W obecnej chwili rozpoczęły się lekcje indywidualne w następujących klasach instrumentów:

Informujemy, że posiadamy jeszcze wolne miejsca w klasie instrumentów dętych i akordeonu.

Odpłatność za naukę w Ognisku Muzycznym MOK w Dynowie wynosi 100 zł za cztery lekcje indywidualne i jedną teoretyczną prowadzoną w grupach.


Zapraszamy również osoby dorosłe do skorzystania z naszej oferty. Chcemy także zapewnić możliwość korzystania z zajęć nauki gry na instrumentach dla osób niepełnosprawnych. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny z nr 016 6521806 lub bezpośrednio na nr kom. 724999888.


W  Miejskim Ośrodku Kultury istnieje również szkółka wokalna do uczestnictwa w której zapraszamy wszystkich chętnych niezależnie od wieku.
Zajęcia szkółki wokalnej są darmowe.
 


Drzwi Miejskiego Ośrodka Kultury w Dynowie stoją otworem dla wszystkich chcących zgłębiać tajemnice muzyki, jej cudne dźwięki i nastroje.


Zapraszamy
dyr. MOK Maciej Łukaszewicz